مطالب و نوشته های اخیر

حسن روحانی صبوری کند

  1. صفحه نخست
  2. آخرین اخبار و اطلاعات
  3. حسن روحانی صبوری کند

هشت سال بر مردم شریف ایران سخت گرفته شد اما مردم صبوری کردند، عکس مقام ولایت به آتش کشیده شد، رهبر انقلاب صبوری کردند و فرمودند اگر کسی به من توهین کرد و عکس من را به آتش کشید ایرادی ندارد… دقیقا رفتاری که با پیامبر خدا و علی شیر خدا مشرکان و خوارج کردند .

سوءمدیریت و اختلاس ها و ارتشا ها در دوره ی اداره اجرایی کشور توسط دولت حسن روحانی سر به فلک کشیده است.

در هیچ دوره ایی در ایران انحلال شهرداری ها و شوراهای شهر و روستا با این گستردگی در بعضی از شهرها همراه با فساد اخلاقی وفساد مالی نبوده چرا که به قدری تین فسادها زیاد است که گاهی بنظر می رسد انقلابی رخ داده و اموال بیت المال به غنیمت برده شده است.

در یاداشت ها و توصیه های حسن روحانی بارها صبر پیامبر اعظم اسلام و یادآوری و توجه به صلح امام حسن ع پیامبر بزرگوار اسلام (ص) گردیده است.

پس چرا امروز طاقت شنیدن انزجار صاحبنظران از بدبختی هایی که نتیجه سو مدیریت در طول دوره ی ریاست جمهوری حسن روحانی است، وجود ندارد ؟!!!!!

تن فروشی مرد و زن در شهرهای جنوبی ایران، تن فروشی در شهرهای مذهبی و … حاصل سفره های بی نان افرادی از جامعه است که طاقت گرسنگی شکم کودکان خود را ندارند .

در جاییکه بیم آن رود که جان انسان در خطر باشد انسان مکره و مضطرب می گردد و در حال اکراه و اضطرار چگونه می توان اقدام به مجازات های تامینی و بازدارنده داشت ؟!

حقوق کارمندان از جمله معلمان ، اساتید دانشگاهی ،کارمندان کادری نظامی و …. تا چهار میلیون تومان و در خیلی از موارد با جمیع کسورات به پایین تر از این مبلغ می رسد ، بنظر کدام مسلمان سکوت جایز است ؟

آقای رئیس جمهور اگر شما خود به عملکرد کابینه و وزرا و استاندارها نظارت مستقیم می نمودید امروز اینگونه سوء مدیریت کمر ملت ایران را خم نمی کرد و نیازی نبود دستگاههای نظارتی برای ایجاد امنیت اجتماعی و آسایش و رفاه موقتی و نسبی مردم نسبت به عملکرد قوه مجریه ورود پیدا کنند .

با نگاه به تمام دوره های ادواری ریاست جمهوری ایران، دولت یازدهم و دوازدهم تنها دولتی بود که اقتدار ملی در موقعیت های مدنی و سیاسی کشور ایران در جهان ، به دلیل کم توجهی دولت به رفاه اجتماعی مردم به رده های پایین جدول ارزشیابی در بین کلیه کشورهای جهان گردیده است .

اگر قدرت نظامی ایران به رخ جهانیان با موشکباران پایگاه عین الاسد کشیده نشده بود ، بنظر امروز خاک ما در تصرف دشمن و ناموس ما در خانه ی دشمن بود .

هیات دولت صبوری کند، همانطور که خانواده شهید سرباز مجاهد و صبور وطن حاج قاسم سلیمانی ، در به آتش کشیدن تصاویر حاج قاسم در خیابان ها صبوری کردند در حالیکه قلب مردم ایران به آتش کشیده شد ملت ایران هم هشت سال صبوری کرده اند.

در شرایطی که اقتدار ملی و حفظ تمامیت ارضی کشور و تامین رفاه اجتماعی ملت وفادار و غیور و شهید پرور ایران از واجبات است به دنبال حاشیه نروید .

هییت دولت صبوری کند به راستی خدا صابرین را دوست دارد …

ان الله مع صابرین ..‌.

دکتر ملیحه بنانی، حقوقدا

فهرست