مطالب و نوشته های اخیر

دوازده بهمن پنجاه و هفت با ورود امام خمینی (ره) خورشید زندگی ملت ایران طلوع کرد

  1. صفحه نخست
  2. آخرین اخبار و اطلاعات
  3. دوازده بهمن پنجاه و هفت با ورود امام خمینی (ره) خورشید زندگی ملت ایران طلوع کرد

امروز اگر بنیانگذار نهضت انقلاب اسلامی دارای میراث گرانبهایی ست که بیش از چهل هزار شهید را در خاک خود به امانت گذارده تا روز رجعت که تحویل سالار شهیدان آقا امام حسین (ع) دهد ، از نعمت آغاز حرکت امام خمینی ره از سال یکهزار و سیصد و چهل دو تا امروز است.

به همین خاطر در حفظ ارزشهای نهضت انقلاب اسلامی امام راحلمان ، زنان ایران با چنگ و دندان دوشادوش همسر و فرزندان خود جان خواهند داد.

هرچند دولت ادواری جمهوری اسلامی هریک منفردا موجبات بدگمانی را در ذهن مردمی که عاشق ولایت و شهادت و آماده حضور در صحنه بوده اند که دنیا از حضور شان مجبور به اقرار به اتحاد ملی و اتفاق دینی و مذهبی شده، کاشته اند.

اما ملت ایران مردمانی شهید پرور و ولایتمدار هستند که شب های قدر را در سوگ مولای خود ولی و جانشین حضرت محمد (ص) تا سحر به درگاه پروردگار خویش تضرع و گریه می کنند.

متاسفانه دولت یازدهم جمهوری اسلامی به ریاست جمهوری حسن روحانی با سومدیریت و عدم کنترل و نظارت به انتصابات در کابینه ی خود، اداره کشور را به دست برخی کوته فکر ذهنی و مالی سپرده که امروز موردلعن و نفرین مردم قرار گرفته است.

نظامی که اکنون آغاز طلیعه فجر آن است، مدیون خون هزاران دختر و پسر جوان، مردان، مادران و همسرانی ست که در زمان شیخ اصلاحات فتنه گر، بسیاری از همسران شهید را به غنیمت و به بهانه انجام سنت پیامبر به زوجیت می گرفتند.

امروز این مردم ستمدیده آنچنان وفادار به عهد خویش با امام راحلشان هستند که در هر شرایطی متحدا برای حفظ ارزشهای نهضت انقلاب اسلامی و حفظ تمامیت ارضی وجب به وجب ایران با خون خود لاله زارهای شهیدان را آبیاری کرده و دست آمریکای جنایتکار و رژیم جعلی اسرائیل را از کشور جمهوری اسلامی ایران قطع می کنند .

آغاز دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به ملت ایران و مقام عظمی ولایت و سربازان گمنام امام زمان، سپاه پاسدران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران و محور اصلی حفظ کشور روح پرفتوح سردار شهید مان حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و شیر جبهه های مقاومت تبریک عرض می کنم .

امیدواریم هرچه سریعتر سیاهی تمام شود و روشنایی بر قلب ملت ایران طلوع می کند.

انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ سرنوشت اولین ورودی به قرن جدید ملت ایران است که باید با درایت، روشن بینی و جهان بینی کافی و حضور حداکثری به تمامی افرادی که ۴۲ سال ملت ایران را به سیاهی نشاندند دهن کجی کنیم تا با انتخاب اصلح زن و مرد، صفحه ی شطرنج تکراری ۴۲ ساله را تغییر دهیم .

دکتر ملیحه بنانی، حقوقدان و مدرس دانشگاه

فهرست